Skip links

Exclusive Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimizle, yaratıcı ve etkileyici görsel tasarım hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak, markanızın görsel kimliğini güçlendiriyoruz.

İÇ MEKAN TASARIMI ve GÖRSELLEŞTİRME

2 boyutlu mimari proje çiziminizi, ister sizin önerileriniz üzerinden, isterseniz tamamen bizim tasarımımız olarak 3D çizim haline getirip iç mekân render ve tasarımlarınızı oluşturuyoruz.

3 Boyutlu Mimari Cephe Tasarımı

2 boyutlu mimari proje çiziminizi ister sizin önermiş olduğunuz cephe tasarımı üzerinden, isterseniz bizim önereceğimiz bir cephe tasarımı olacak şekilde 3D çizim haline getirip 3 boyutlu dış mekân sunum görsellerinizi oluşturuyoruz.

360° Panorama | VR Sunum

Projenizin 360° panorama görsellerini oluşturuyoruz. Bu sayede mekanın dört bir tarafının görünümünü tek bir render karesiyle ifade edebilir, müşterilerinize sanal gerçeklik deneyimi sunabilirsiniz.

3D Ürün Görselleştirme

Üretilmiş olan, üretilme aşamasında olan veya sadece hayallerinizdeki ürünün en detaylı şekilde 3D render ve animasyon çalışmaları hazırlıyor, ürününüzün etkili bir biçimde tanıtımını sağlıyoruz.

3 Boyutlu Mimari Animasyon

2 boyutlu mimari proje çiziminizi ister sizin önerdiğiniz cephe tasarımıyla, isterseniz bizim önereceğimiz bir cephe tasarımıyla 3D çizim haline getirip projenin güçlü yanlarını anlatacak bir kurguyla sunum videolarınızı oluşturuyoruz.

3 Boyutlu Kat Planı Sunumu

2 boyutlu mimari projenizin plan çizimindeki tetriş yerleşimini referans ederek planı ve tefrişleri 3D çizim haline getiriyor, renkli ve 3 boyutlu bir şekilde görselleştiriyoruz. 3D kat planı sunumu sayesinde mekan kullanımını müşterilerinize daha algılanabilir bir şekilde sunabilirsiniz.

İletişim

    Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
    Explore
    Drag