Skip links
Dış Mekan

Dış Mekan

İç Mekan

İç Mekan

Animasyon

Animasyon

Kat Planı

Kat Planı

360° Panorama

360° Panorama

Tasarım ve Görselleştirme Anlayışımız

2 boyutlu çizimler teknik ifade araçları olurken, 3 boyutlu çizim çalışmalarının farklılaştığı nokta duygusal bir çekicilik sunmalarıdır. Bu yüzden, "bir 3 boyutlu proje görseli ne kadar duygusal bir içeriğe sahipse o kadar başarılıdır" diyebiliriz.

Her proje kendine özgü bir bağlama ve bir hikayeye sahiptir. Projelerin görsellerini oluştururken, perspektifi, kompozisyonu ve atmosferiyle bu hikayeye en uygun duyguyu arar ve onu yansıtmaya çalışırız.

Portfolyomuzdaki görseller birbirinden farklı atmosferlere ve perspektiflere sahiptir. Her seferinde amacımız projenin içindeki duyguyu keşfetmek; 3 boyutlu çizim ve görselleştirme araçlarını kullanarak sanatsal bir görsel oluşturma motivasyonuyla render hizmeti sunmaktır.

Proje Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimizle, yaratıcı ve etkileyici görsel tasarım hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak, markanızın görsel kimliğini güçlendiriyoruz.

İÇ MEKAN TASARIMI ve GÖRSELLEŞTİRME

2 boyutlu mimari proje çiziminizi, ister sizin önerileriniz üzerinden, isterseniz tamamen bizim tasarımımız olarak 3D çizim haline getirip iç mekân render ve tasarımlarınızı oluşturuyoruz.

3 Boyutlu Mimari Cephe Tasarımı

2 boyutlu mimari proje çiziminizi ister sizin önermiş olduğunuz cephe tasarımı üzerinden, isterseniz bizim önereceğimiz bir cephe tasarımı olacak şekilde 3D çizim haline getirip 3 boyutlu dış mekân sunum görsellerinizi oluşturuyoruz.

360° Panorama | VR Sunum

Projenizin 360° panorama görsellerini oluşturuyoruz. Bu sayede mekanın dört bir tarafının görünümünü tek bir render karesiyle ifade edebilir, müşterilerinize sanal gerçeklik deneyimi sunabilirsiniz.

3D Ürün Görselleştirme

Üretilmiş olan, üretilme aşamasında olan veya sadece hayallerinizdeki ürünün en detaylı şekilde 3D render ve animasyon çalışmaları hazırlıyor, ürününüzün etkili bir biçimde tanıtımını sağlıyoruz.

3 Boyutlu Mimari Animasyon

2 boyutlu mimari proje çiziminizi ister sizin önerdiğiniz cephe tasarımıyla, isterseniz bizim önereceğimiz bir cephe tasarımıyla 3D çizim haline getirip projenin güçlü yanlarını anlatacak bir kurguyla sunum videolarınızı oluşturuyoruz.

3 Boyutlu Kat Planı Sunumu

2 boyutlu mimari projenizin plan çizimindeki tetriş yerleşimini referans ederek planı ve tefrişleri 3D çizim haline getiriyor, renkli ve 3 boyutlu bir şekilde görselleştiriyoruz. 3D kat planı sunumu sayesinde mekan kullanımını müşterilerinize daha algılanabilir bir şekilde sunabilirsiniz.

İletişim

    Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
    Explore
    Drag